Gwałciciel 23 dzieci zamordowany w więzieniu

W 2016 roku Richard Huckle z Wielkiej Brytanii został skazany na 22-krotne dożywocie. Zwyrodnialec przez lata wykorzystywał seksualnie dzieci w Kambodży i Malezji. Pedofil nagrywał to, co robił, a filmy umieszczał w sieci. Chociaż nie wszystkie czyny zostały mu udowodnione, to śledczy nie wykluczają, że mógł zgwałcić nawet 200 dzieci! W październiku 2019 roku został znaleziony martwy w swojej celi w więzieniu w Full Sutton w Wielkiej Brytanii. Mimo iż upłynęło kilka miesięcy, służby więzienne dopiero teraz ujawniły, jak został zabity Richard Huckle.

Richard Huckle przez lata brutalnie gwałcił dzieci. W 2016 roku został skazany, na sali sądowej nie wykazał nawet odrobiny skruchy. Był butny. Trafił do brytyjskiego więzienia

Więźniowie, którzy odsiadywali z nim wyrok w Full Sutton zarzekali się, że Richard Huckle długo nie pożyje. W wielu więzieniach przestępcy pedofile są traktowani bardzo źle, często dochodzi do samosądów.

Współwięźniowie dotrzymali słowa. W październiku 2019 roku 33-letni Brytyjczyk został znaleziony martwy w swojej celi. Aż do teraz nie ujawniano jednak informacji, jak został zabity pedofil.

Jak podał Daily Mail, Richard Huckle umierał w straszliwych męczarniach. Najpierw został ugodzony „tępym narzędziem” a następnie uduszony przy pomocy struny od gitary. Wiadomo już, że zamordował go 29-letni więzień, którego personaliów nie ujawniono. Policja zebrała wszystkie potrzebne dowody, ale na razie nie postawiono mordercy pedofila zarzutów.

Gwałcił, nagrywał i udostępniał w internecie

Richard Huckle przez lat czuł się bezkarny, krzywdził małe dzieci mieszkające w Kambodży i Malezji. Aby je uwieść, podawał się za nauczyciela, fotografa, a nawet za duchownego.

Na swoje ofiary wybierał wychowanków sierocińców i domów opieki. Najstarsza jego ofiara miała 12 lat, najmłodsza – 6 miesięcy. W ciągu 8 lat (od 2006 roku do 2014 roku) mógł zgwałcić nawet 200 dzieci.

Huckle został aresztowany na londyńskim lotnisku Gatwick w 2014 roku. Przyznał się do 71 zarzutów (w tym 23 gwałtów). Pedofil w latach 2006–2014 przebywał w Malezji jako wolontariusz. Swoimi zbrodniami dzielił się w tzw. darknecie. Na dysku jego komputera i na karcie pamięci jego aparatu znaleziono ponad 1000 nagrań i zdjęć, na których widać, jak gwałci swoje ofiary. Te nagrania udostępniał również w sieci.

W 2015 roku udowodniono, że Richard Huckle wykorzystał seksualnie 23 dzieci. – Zostałeś zeżarty przez swoją pedofilię. Twoje życie, obracało się tylko wokół tej jednej obsesji. Zależało ci wyłącznie na zaspokojeniu seksualnym – mówił sędzia przed ogłoszeniem wyroku.

źródło:fakt24

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*