Śmierć tancerki po orgii z bogaczem

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci 27-letniej tancerki. Zwłoki kobiety znalazł biznesmen, którego poznała kilka godzin wcześniej w klubie dla swingersów. Kristina Doncowa leżała naga w łazience. Mężczyzna zawiadomił ochronę budynku, a ta wezwała policję.

Kristina Doncowa pochodziła z Ukrainy. W Moskwie mieszkała od 1,5 roku. Przyjechała do stolicy za pracą – donosi stacja REN TV. Interesowały ją dobrze płatne posady, ale jedyne, co znalazła to angaż w nocnym klubie. 27-latka rozbierała się przed bogatą klientelą, czasami dawała prywatne pokazy, a potem wychodziła z klientami do ich domów.

 Doncowa interesowała się anime i cosplay. Przebierała się za postacie z ulubionych komiksów, podkładała również głos w filmach. 3 lutego policja otrzymała zgłoszenie, że ciało 27-latki znaleziono w apartamencie biznesmena z Korei Południowej, Lee Son Chul. Para miała poznać się kilka godzin wcześniej w klubie dla swingersów. Po opuszczeniu orgii udali się do mieszkania Koreańczyka. Na nagraniu z kamer monitoringu widać, jak wchodzą do budynku. Przytulają się, uśmiechają i nie szczędzą sobie czułości.

Biznesmen powiedział, że kiedy dotarli do apartamentu, Doncowa poszła wziąć prysznic, on w tym czasie zasnął. Kiedy obudził się kilka godzin później, znalazł ją nagą w łazience. Okazało się, że 27-latka nie życie. Mężczyzna wezwał ochronę, a ta zawiadomiła policję. Przyczyna śmierci tancerki nie jest znana. Nie jest wykluczone, że w sprawę są zaangażowane narkotyki.

źródło:Fakt24

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*