MEKSYK: Na ulicy znaleziono odciętą głowę Polaka

Dramat w mieście Zapopan w stanie Jalisco, w Meksyku. Na jednej z ulic znaleziono odciętą głowę mężczyzny. Jak ustaliły tamtejsze służby, szczątki należą do 38-letniego Polaka, Mariusza L., który był poszukiwany od tygodnia. Śledczy podejrzewają, że doszło do zabójstwa. Kto jest odpowiedzialny za śmierć Polaka?

38-letni Polak Mariusz L. zniknął bez śladu 4 lutego. Kiedy okazało się, że nie pojawił się w pracy, zaniepokojona rodzina zawiadomiła służby. W ubiegłą niedzielę meksykańskie służby dokonały makabrycznego odkrycia. W aglomeracji Guadalajary znaleziono ludzką głowę, a obok niej notatkę z groźbami.

Służby potwierdziły, że głowa należy do Polaka. Meksykańska prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie. Jak donoszą lokalne media, Polak mógł paść ofiarą lokalnej grupy przestępczej. Śledczy odczytują m.in. zapisy z kamer monitoringu, które mają pomóc w namierzeniu sprawców.

Przedstawiciele supermarketu El almacen de noe opublikowały oświadczenie, w którym podkreslili, że są wstrząśnięci z powodu śmierci Polaka, który był cenionym pracownikiem. Firma zapewniła, że współpracuje z służbami “w celu wyjaśnienia tego smutnego zdarzenia” i przekazała rodzinie Polaka kondolencje.

źródło:Guardia Nocturna, Fakt24

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*