Konkubina wbiła mu nóż w plecy, a rodzony brat podciął gardło

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zatrzymali dwoje mieszkańców Lublina. 44-latka usłyszała zarzuty usiłowania zabójstwa, natomiast 61-latek odpowie za zabójstwo swojego brata w warunkach podwójnej recydywy. Oboje trafili do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

   Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia w dzielnicy Bronowice. Jak wynika z ustaleń w śledztwie do zabójstwa 53-latka doszło podczas libacji alkoholowej. W trakcie kłótni mężczyzna został ugodzony w plecy przez 44-letnią konkubinę. Następnie otrzymał kolejny cios nożem w okolicę szyi, który zadał mu 61-letni brat.

   Policjanci pod nadzorem prokuratora w mieszkaniu, gdzie doszło do zabójstwa przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Zatrzymany został 61-letni brat denata oraz 44-letnia konkubina. Oboje zostali doprowadzeni do prokuratury. 61-latek usłyszał zarzuty zabójstwa w warunkach podwójnej recydywy, natomiast 44-latka usiłowania zabójstwa. Oboje trafili do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.
KWP Lublin

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*