Patryk zaprosił Paulinę by ją zabić?

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy nie żyje 23-letnia Paulina   spod Łomży. Młoda  kobieta była poszukiwana od blisko dwóch miesięcy przez rodzinę i policję. Kobieta została zamordowana w Nowym Dworze Gdańskim.  Stan ciała nie pozwala na identyfikację i konieczne są badania DNA.

Zatrzymano Patryka D. jej byłego chłopaka, który  przyznał się do morderstwa. Śledczy mówią o makabrycznej zbrodni, ale nie chcą ujawniać szczegółów.

Paulina 7 marca wyszła z mieszkania na warszawskiej Białołęce,  gdzie ostatnio mieszkała z koleżanką.  8 marca była widziana w Nowym Dworze Gdańskim, gdzie miała odwiedzić byłego chłopaka. Przed zaginięciem wysłała dwa tajemnicze SMS-y do mamy: „Mieszkanie mamy na teraz, potrzebuje czasu dla siebie, by żyć na własny rachunek. To może potrwać dwa miesiące. Blokuje was wszystkich, jak coś ja teraz się odezwę” – tak brzmiała treść jednej z wiadomości, jej  autorem  nie była Paulina. To  20-latek, aby zmylić trop, wysyłał z telefonu kobiety do jej rodziny uspokajające SMS-y. Potem telefon dziewczyny został  wyłączony, a jej profile w mediach społecznościowych usunięte.

Ciało byłej dziewczyny obdarł ze skóry i rozczłonkował

Jak się dowiedzieliśmy Patryk D.  przyznał się w czasie przesłuchania, do zabójstwa Pauliny oraz wskazał, gdzie ukrył zwłoki, które wcześniej bardzo okaleczył. Według nieoficjalnych informacji pociął ciało i rozrzucił w lesie, w promieniu kilometra. Nie znaleziono wszystkich szczątków kobiety.

– Zatrzymany został mężczyzna w wieku około 20 lat, mieszkaniec Nowego Dworu Gdańskiego – poinformował  Mariusz Duszyński z prokuratury w Gdańsku. – Jest on zatrzymany w związku ze sprawą, ale nie zostały mu dotąd postawione zarzuty. Czynności z jego udziałem odbędą się po sekcji zwłok.

W sobotę sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie tymczasowym dla 20-letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego.

Śledczy poinformowali, że Patryk D. usłyszał zarzut zabójstwa. Nie chcą jednak zdradzić, do czego się przyznał. – Jego wyjaśnienia będą teraz weryfikowane – wyjaśnił prokurator Duszyński, zastrzegając, że nie może ujawnić więcej na temat wersji zdarzenia przedstawionej przez mężczyznę.

Jak się dowiadujemy były chłopak Pauliny  miał rzekomo psychopatyczną osobowość, był agresywny i nieobliczalny.  Sąsiedzi określają go mianem  „skrytego psychopaty”. Unikał towarzystwa innych osób, nocami  chodził  sam po lesie. Był chorobliwie zazdrosny o Paulinę. prokuratura ma wątpliwości ws. poczytalności i stanu zdrowia psychicznego mężczyzny. Oceni to biegły psychiatra.

Swego czasu miał zabijać nożem żywe  kociaki. Nie miał dla nich  litości, podobnie jak dla byłej dziewczyny.

 Rodzinie  Pauliny  i  jej bliskim składamy kondolencje.

eps

9 Komentarzy

  • .. a ja będę płacił podatki …szubienica i to w miejscu publicznym – przy ojcu i matce i całej rodzinie i spokój a i nauka dla innych jemu podobnych …

   • Zgadzam się-jeśli zbrodnia była przemyślana, zaplanowana i popełniona z zimną krwią, a wina jest potwierdzona przez samego sprawcę i działania policji, bezsprzeczna i niepodważalna rzeczowo i dowodowo to od razu śmierć-bo i czemu mamy utrzymywać kogoś, kto nie zasługuje by żyć!

   • Jeśli serio chcesz tą szubienicę, tak jak pozostali kary śmierci to najpierw zmień prawo. W tej chwili jedyną surową dla niego karą w świetle prawa jest dożywocie (niestety za nasze pieniądze, ale może ktoś zmieni to w końcu na własne utrzymanie).

 1. Bo taki kocha najmocniej. Szkoda dziewczyny, zapłaciła najwyższą cenę za zadawanie się z debilem.

 2. Zwyrodnialec powinieneś umrzeć w męczarniach najlepiej nabity na pal!i pozostawiony w miejscu publicznym

 3. Przecież to opętany satanista. Świadczy o tym wszystko. Podobnie Kajetanek i poetka morderczyni. Wszyscy fascynowali się okultyzmem. A zapomniałam dodać o matce Madzi, która zabiła dziecko w jedno ze świąt pogańskich. Śmiać mi się chcę, że jakiś psychiatra ma badać. Żałosne jest dla mnie, że w Polsce nie ma osobnej specjalnej sekcji, która ściga satanistyczne szumowiny. Ich jest pełno jak nie zabiją, to zgwałcą dziekco

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*