DYNÓW: Co się stało z Adamem Toczkiem?

Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują zaginionego Adama Toczka, 48-letniego mieszkańca Dynowa. Zaginiony Adam Toczek ostatni raz widziany był we wtorek 5 maja około godz. 11. Mężczyzna wyjechał samochodem z domu i do tej pory nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci nadal poszukują zaginionego 48-letniego mieszkańca Dynowa. Mężczyzna ostatni raz widziany był we wtorek, gdy po kilkunastu godzinach nie wrócił do domu, rodzina zgłosiła jego zaginiecie. W środę nad brzegiem Sanu policjanci odnaleźli jego samochód. Funkcjonariusze, wspierani przez strażaków ochotników i żołnierzy WOT-u, sprawdzają brzegi rzeki. Wczoraj, w rejonie odnalezienia auta, rzekę sprawdzono z użyciem sonaru.

Policjanci poszukują zaginionego mężczyzny od środy 6 maja. Dzień wcześniej, wyjechał z domu samochodem i do tej pory nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze sprawdzili szpitale, noclegownie, dworce kolejowe i autobusowe. Rysopisem zaginionego dysponują policyjne patrole. Informacja o jego zaginięciu jest dostępna dla policjantów w całym kraju.

 

W środę w Bachórzu, nad brzegiem Sanu, policjanci odnaleźli samochód mężczyzny. Od tej pory poszukiwania koncentrują się wzdłuż rzeki. Policjanci wspierani przez strażaków z Dynowa, Rzeszowa, Przemyśla, z Ochotniczej Straży Pożarnej z Bachórza i żołnierzy WOT-u, w środę i w czwartek, sprawdzali brzegi i tereny przyległe bezpośrednio do rzeki. W poszukiwaniach uczestniczył przewodnik z psem tropiącym.

W czwartek koryto Sanu, z wykorzystaniem sonaru, sprawdzali strażacy. Do chwili obecnej zaginiony mężczyzna nie został odnaleziony.

Rysopis: wzrost 175 cm, średniej budowy ciała, nos prosty, oczy niebieskie, łysy, uzębienie pełne.  Ubrany był w kurtkę z kapturem koloru brązowego, czarny polar, granatowe spodnie, czarne sportowe buty.

Policjanci zwracają się z apelem do osób, które widziały zaginionego lub mogą mieć o nim informacje, o kontakt z Komisariatem Policji w Dynowie – tel. 17 858 3373, dyżurnym komendy miejskiej lub najbliższą jednostką policji pod nr alarmowym 112.

KWP Rzeszów

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*