HAMBURG: Litwin zamordował Polaka. Sprawę wyjaśniła młoda policjantka

W Hamburgu w dzielnicy Rothenburgsort znaleziono zwłoki 45-letniego mężczyzny. Była Wielka Sobota. Ofiarą okazał się Polak Mariusz K. Mężczyzna został zamordowany. Zadano mu kilka ciosów nożem. Schwytanie podejrzanego o zabójstwo nie było łatwe. Prokuratura oferowała nagrodę w zamian za informacje mogące pomóc w śledztwie. Zagadkę rozwiązała stażystka policji – informuje Fakt24.

 11 kwietnia przypadkowy przechodzień zauważył w zaroślach w dzielnicy Rothenburgsort zwłoki mężczyzny. Ofiarą okazał się 45-letni Mariusz K. Ustalono, że Polak zginął od kilku ciosów nożem, a do zabójstwa doszło między 7 a 11 kwietnia.

Policja nie mogla ustalić, komu mogło zależeć na śmierci Mariusza K. Prokuratura zaapelowała o pomoc w tej sprawie i zaoferowała 2 tysiące euro nagrody. W  końcu w schwytaniu podejrzanego o ten czyn pomogła stażystka policji.

To ona stwierdziła, że Polak mieszkał w schronisku dla bezdomnych. I tam poznał 36-letniego Litwina, z którym spędzał czas przed śmiercią. Po tym jak znaleziono ciało Mariusza K., drugi bezdomny przepadł. Do jego zatrzymania doszło na początku maja. Wpadł przez nałóg. Pijany zaczepiał ludzi na dworcu i prosił o pieniądze.

źródło:Fakt24

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*