Para niosła w walizce ludzki tors

Inne szczątki należące do tej samej osoby były rozrzucone w okolicy

fot reporter.am

Policjanci z  w angielskim hrabstwie Gloucestershire dokonali szokującego odkrycia. W czasie patrolu  zatrzymali mężczyznę i kobietę, którzy nieśli walizkę z przerażającą zawartością. W środku był ludzki tors. Inne szczątki prawdopodobnie należące do tej samej osoby były rozrzucone w okolicy. Mężczyzna i kobieta usłyszeli zarzuty zabójstwa.

Mężczyzna w wieku około 38 lat z Wolverhampton i 27-letnia kobieta pochodząca z Birmingham, zostali zatrzymani przez policję przy drodze w Forest of Dean przy granicy pomiędzy Anglią i Walią. Uwagę mundurowych zwróciło dziwne zachowanie pary. Kiedy policjanci poprosili ich o pokazanie zawartości walizki, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Znajdował się tam ludzki tors.

Para została przewieziona do policyjnego aresztu. Oboje usłyszeli zarzut zabójstwa. Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem. Po zatrzymaniu mężczyzny i kobiety policjanci otoczyli kordonem okolice Coleford, gdzie cały czas prowadzą poszukiwania. Według nieoficjalnych informacji teren ten może być zamknięty przez kilka dni. Prawdopodobnie znaleziono tam także inne szczątki ludzkie. Policja na razie nie ujawnia kim była zamordowana osoba. Szczątki zostaną poddane badaniom w zakładzie medycyny sądowej.

źródło: Daily Mirror, Fakt24

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*