Poderżnęła gardło 7-latce

Albańska migrantka została oskarżona o zabójstwo siedmioletniej Brytyjki, która została zadźgana nożem podczas zabawy w parku w Dzień Matki, który w Wielkiej Brytanii obchodzony jest 22 marca.

Eltiona Skana jest oskarżona o zamordowanie Emily Jones w Queen’s Park w Bolton  22 marca, gdy siedmiolatka spędzała dzień z ojcem. Podejrzana, która pochodzi z Albanii, została aresztowana na miejscu zbrodni – informuje Daily Mail.

  30 -latka została oskarżona o morderstwo i  tymczasowo aresztowana. Jej  proces  rozpocznie się przed Sądem Pokoju w Manchesterze  26 maja.

Pomimo prób ratowania życia Emily przez służby ratunkowe, dziewczynka zmarła w Szpitalu Królewskim w Salford wkrótce po ataku, którego świadkiem był jej ojciec.

  Po śmierci córki jej rodzice powiedzieli:  – Emily miała 7 lat, było to nasze jedyne dziecko i światło naszego życia. Zawsze była pełna radości, miłości i uśmiechu. Emily  była piękna wewnątrz i na zewnątrz. Miała serce tak duże jak jej uśmiech.  Budzenie się w świecie bez Emily jest naprawdę bolesne i nie możemy pojąć, dlaczego tak się stało. Jesteśmy bardzo zdruzgotani, że ten przypadkowy akt przemocy oznacza, że ​​nigdy nie zobaczymy, jak nasza piękna dziewczynka dorasta.

Sekcja zwłok wykazała, że ​​siedmioletnia dziewczynka zmarła w wyniku podcięcia gardła. Motyw zbrodni nie jest znany.

voe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*