Nastolatka powiedział, że była bita i gwałcona. Została aresztowana po umieszczeniu zdjęć na Facebooku

19-latka została oskarżona o fałszywe zeznania, bowiem stwierdziła, że została odurzona narkotykami i zgwałcona przez „azjatycki gang”.

Eleanor Williams z Barrow-in-Furness, w kilku postach w mediach społecznościowych w 2018 i 2019 roku, twierdziła, że ​​pakistańscy mężczyźni bili ją, narkotyzowali i  stręczyli w całej północnej Anglii.Williams wywołała szok, gdy opublikowała kilka makabrycznych zdjęć, które pokazały przerażające siniaki, zadrapania oraz ślady poparzeń  – informuje The Daily Mail.

Sama sobie to zrobiła?

Co ciekawe, po rocznym śledztwie zarzuty w tej sprawie postawiono jedynie samej 19-latce.  Została ona aresztowana 20 maja za „naruszenie warunków kaucji”. Stało się to po tym, jak ponownie w  mediach  społecznościowych opisała, to co ją spotkało.Znowu opublikowała zdjęcia oparzeń, siniaków i zadrapań, twierdząc, że „azjatycki gang” porwał ją, umieścił w pojeździe i torturował.  Miał to być kara za to, że przez siedem tygodni pandemii nie godziła się na seks.

W oświadczeniu policja z Cumbrii stwierdziła: „19-letnia kobieta z Barrow-in-Furness jest przedmiotem toczącego się postępowania karnego.26 marca 2020  roku Została oskarżona o siedem przypadków fałszywych zeznań i zwolniona za kaucją. Następnie została aresztowana w dniu 20 maja za “naruszenie warunków zwolnienia za kaucją ”.

Inspektor Dean Holden, odpowiadając na pytania o niepokojące posty Williams w mediach społecznościowych, powiedział: –  Jej zarzuty zostały potraktowane poważnie i dokładnie zbadane, ale ostatecznie nie można ich potwierdzić.

Holden nie wspomniał jednak, w jaki sposób policja doszła do wniosku, że William zeznała nieprawdę .

voe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*