PIASECZNO: Gruzini pobili przechodniów

Policjanci z Piaseczna zatrzymali dwóch obywateli Gruzji. Mężczyźni są podejrzewani po pobicia oraz kierowanie gróźb. Dodatkowo okazało się, że obaj nie posiadają wiz umożliwiających im pobyt na terenie naszego kraju.

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, wieczorem otrzymał informację z której wynikało, że przy ulicy Młynarskiej doszło do pobicia dwóch mężczyzn.

Policjanci z wydziału prewencji po dotarciu na miejsce, zastali tam dwóch poszkodowanych mężczyzn. Z ich relacji wynikało, że obaj zostali  pobici. Nieznani im mężczyźni zaatakowali ich na ulicy. Bili rękoma, a gdy upadli również kopali.

Policjanci zebrali także inne niezbędne informacje, dzięki którym w pobliskim hostelu „namierzono” dwóch obywateli Gruzji. Wizyta policjantów nie pohamowała jednak ich agresywnego zachowania. Wobec 25- i 27-letniego mężczyzny użyto środków przymusu.

Obaj zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi. Podczas sprawdzania ich dokumentów okazało się, że nie posiadają oni wiz umożliwiających im legalny pobyt na terenie Polski. Sprawą zajęli się teraz policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego.

KSP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*