Rodzice gwałcili trzy córki i oddawali je pedofilom

Izabela S. (40l) i jej partner Jarosław W. (38l) razem mieli wychowywać trójkę dzieci. Malutkich dzieci, bo w wieku od 2 do 5 lat. Zamiast zapewnić im normalne dzieciństwo, zgotowali maluchom prawdziwe, niewyobrażalne, piekło. U siebie w domu organizowali pijackie balangi, zapraszali tam znajomych i… wspólnie gwałcili dzieci!

Sprawa dotyczy wydarzeń, które miały miejsce w Krapkowicach w latach 2016-2018. 36-letnia Katarzyna K., jej 47-letni partner Janusz Cz. i 62-letni ojciec kobiety Artur M. molestowali i gwałcili trzy córki kobiety, które miały od 5 do 11 lat. Dochodziło do tego zazwyczaj podczas libacji alkoholowych. Cała sprawa wyszła na jaw, gdy dzieci przewieziono do rodziny zastępczej.

Niczego nieświadome maluchy, które przecież były ich dziećmi (jedno z nich było nawet przysposobione przez Jarosława) i ufały im bezgranicznie, były zmuszane do rzeczy ohydnych. Para, wraz ze swoimi zwyrodniałymi znajomymi, gwałciła je w okrutny sposób. Sprawa wyszła na jaw, ponieważ sąsiedzi zwrócili uwagę, że dzieci zachowują się w dziwny sposób. Że wykonują takie gesty, których dziecko wykonywać nie powinno.

Sąd Okręgowy w Opolu uznał winę całej trójki oskarżonych. Matka i dziadek dziewczynek zostali skazani na 18,5 roku więzienia. Z kolei partner kobiety w więzieniu spędzi 17,5 roku. Skazani mają również zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi przez 10 lat po odbyciu kary. Jednak to nie wszystko – Katarzyna K., Janusz Cz. i Artur M. nie mogą się zbliżać do dzieci na odległość mniejszą niż 50 metrów. Oskarżeni mają również zapłacić pokrzywdzonym po 100 tys. zł.

AS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*