Pedofil ponad sto razy zgwałcił sześciolatkę

39-latek latami poniewierał i gwałcił małą dziewczynkę. Piekło zaczęło się, gdy miała zaledwie 6 lat. Jakim cudem przez tak długi czas nikt niczego nie zauważył? Szczególnie, że (jak wynika z jego profilu w internecie) mężczyzna miał żonę i prawdopodobnie dzieci. Policja nie ujawnia, czy krzywdzona setki razy dziewczynka była jednym z nich.

39-letni David McCutcheon został aresztowany w zeszłą środę w Cottage Grove w stanie Oregon. Został oskarżony o zgwałcenie sześcioletniej dziewczynki ponad sto razy i zgodnie z amerykańskim prawem, w którym kary mogą się sumować, może zostać skazany nawet na 2750 lat za kratkami. Wśród zarzutów wymieniono 70 przypadków gwałtu, 40 przypadków sodomii (seks analny lub oralny) i 110 przypadków znęcania się nad dziewczynką odkąd skończyła 6 lat.

Jak podaje “Daily Mail”, pedofil przyznał się do wszystkich zarzutów w ostatni poniedziałek.Przez dwa dni przesłuchiwali go detektywi z Eugine, a później przekazano go śledczym z Cottage Grove. Obecnie przebywa w więzieniu hrabstwa Lane. Następną rozprawę zaplanowano na 16 lipca.

Nie wiadomo, czy dziecko, które krzywdził, było z nim spokrewnione. Na stronie 39-letniego sprzedawcy samochodów w mediach społecznościowych można znaleźć informację o tym, że jest żonaty, a także fotografię z 2012 roku na której widać dwie małe dziewczynki.

W stanie Oregon gwałty podlegają obowiązkowej minimalnej karze wynoszącej 25 lat, a sodomia karze minimum 8 lat, która wzrasta do 25 lat, jeśli ofiara nie ukończyła 12. roku życia. W sumie mógłby więc zostać skazany na 2750 lat. To oznacza, że miałby dłuższy wyrok niż seryjny gwałciciel Billy Joe Godfrey, który dostał w 2015 r. 35 wyroków dożywotniego pozbawienia wolności, co odpowiada 1050 latom za kratkami. Godfrey przyznaje się do winy za wykorzystywanie seksualne dwojga dzieci w latach 1995-1999 (ofiary miały wtedy od 8 do 13 lat).

źródło: Daily Mail, Fakt24

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*