SOSNOWIEC: Poszukiwania 80-letniej Leokadii Kupiec

Sosnowieccy policjanci poszukują zaginionej 21 czerwca 2020 r Leokadii Kupiec. Wówczas to wykorzystując nieuwagę swojego syna wyszła z mieszkania i do dzisiejszego dnia nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Zaginiona cierpi na zaniki pamięci.

Zaginięcie kobiety rodzina zgłosiła w dniu 21.06.2020 r. Tego dnia, około godziny 16.00 Leokadia Kupiec wykorzystując fakt nieuwagi syna, z którym mieszka oddaliła się z mieszkania i do chwili obecnej nie powróciła. Zaginiona od około 2 lat ma zaniki pamięci, w ostatnim roku niekontrolowanie, samowolnie oddalała się z mieszkania około 4 razy. Za każdym razem odnajdywał ją wówczas syn, gdy przebywała w różnych cześciach miasta np. w oolicy przystanków, dworców (chociaż zaginiona raczej nie porusza się komunikacją miejską).

Rysopis: wiek z wyglądu 75 lat, wzrost 165 cm, sylwetka krępa, włosy siwe, krótkie, oczy niebieskie, nos długi, prosty, uszy odstające, brak uzębienia na górze, uzębienie na dole pełne,

Stwierdzony ubiór w momencie zaginięcia: granatowe spodnie w groszki, buty sportowe trampki, bluza zółta z kapturem cienka, koszula niebieska,(na zabezpieczonym zapisie monitoringu kobieta ubrana jest w szare spodnie)

Cechy charakterystyczne i znaki szczególne:może posiadać przy sobie reklamówkę z sieci delikatesów Stokrotka lub OdiDo z zawartością bielizny, drutów oraz wełny

Policjanci prowadzący poszukiwania zabezpieczyli m. in. zapis monitoringu ze stacji paliw przy ul.Mikołajczyka, na którym (jak podejrzewamy z dużym prawdopodobieństwiem) widoczna jest zaginiona idąca w kierunku Mysłowic (Dzielnica Dębowa Góra).

Zwracamy się z apelem do wszystkich osób, które w dniu 21.06.2020 przebywały w tej okolicy około godz 17.50 i  godzin późniejszych i widziały kobietę, której wizerunek publikujemy na załączonym filmie.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt telefoniczny z Zespołem Poszukiwań KMP w Sosnowcu pod nr 47 8521315 lub 47 8521307, Dyżurnym KMP w Sosnowcu pod nr 47 8521 255 lub 47 8521200 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.

KMP w Sosnowcu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*