Ojciec z macochą zmordowali 11-latka w okrutny sposób

11-letni chłopiec zmarł po tym, gdy jego ojciec wraz z macochą zmusili go do wypicia prawie 3 litrów wody w ciągu 4 godzin. Dziecko było zmuszane do picia dużej ilości wody każdego dnia.

W marcu tego roku macocha 11-letniego Zachary’ego odebrała go ze szkoły i zauważyła, że chłopiec nie wypił całej swojej wody. Wtedy wraz z ojcem dziecka postanowili zmuszać go do picia większych ilości wody, mimo że chłopiec wymiotował za każdym razem, gdy brał łyk.

Ojciec chłopca, Ryan wraz z macochą, Tarą, postanowili karać 11-latka za nieposłuszeństwo. Zmuszali go, aby stojąc w kuchni pił wodę, podczas gdy reszta rodziny siedziała jedząc posiłek.

Jak tłumaczył policji ojciec chłopca, 11-latek „dostał ataku złości” i rzucił się na ziemię przed domem, a gdy ojciec starał się go podnieść, chłopiec upadł uderzając głową o podłoże.

Po zaciągnięciu dziecka do domu, ojciec położył je na podłodze i usłyszał, że wydaje z siebie dźwięk podobny do chrapania. Gdy kazał chłopcu iść do łóżka, ten wydawał z siebie dziwne odgłosy i chodził po kuchni. Następnego ranka ojciec znalazł nieprzytomnego syna w łóżku z pianą na ustach.

Koroner w Colorado, gdzie doszło do tragedii, orzekł, że przyczyną śmierci chłopca było wypicie prawie 3 litrów wody w ciągu 4 godzin bez jedzenia. Śledztwo wykazało, że pozostała piątka dzieci w domu także była ofiarami wykorzystywania przez rodziców.

W ubiegły wtorek Ryan i Tara Sabin zostali oskarżeni o morderstwo pierwszego stopnia, wykorzystywanie dziecka ze skutkiem śmiertelnym, a także postawiono im sześć innych zarzutów dotyczących wykorzystywania dzieci.

źródło: polishexpress

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*