Wiktoria i Oliwia uciekły z domu dziecka miesiąc temu

Katowiccy policjanci prowadzą poszukiwania za nastolatkami, które samowolnie oddaliły z domu dziecka. 16-letnia Wiktoria Długosz i 17-letnia Oliwia Kulik ostatni raz widziane były 9 czerwca 2020 roku. Od tego czasu nie nawiązały kontaktu z placówką ani z rodzinami.

Każdy, kto zna miejsce ich aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginione nastolatki, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Policja podaje, że ze wstępnych ustaleń wynika, iż nastolatki mogą przebywać na terenie Mysłowic, Konina lub wyjechały do pracy zarobkowej w jednej z nadmorskich miejscowości.

Wiktoria ma 165 cm wzrostu, ciemne włosy, była ubrana w jednoczęściową piżamę koloru różowego (tzw. kombinezon typu jednorożec). Utyka na jedna nogę z powodu problemów ze stawem biodrowym.

Oliwia ma 170 cm wzrostu, czarne długie włosy, była ubrana w piżamę koloru czarnego w białe kropki, ma kolczyk w nosie.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach – tel. 47 851 25 55, 47 851 37 40 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 112.

KMP Katowice

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*