Wznowiono poszukiwania ciała Madeleine McCann

Portugalska policja wznowiła poszukiwania ciała Madeleine McCann w kurorcie Praia da Luz w regionie Algarve. Jak poinformowało RTP – publiczny nadawca radiowo-telewizyjny, służby przeszukały m.in. studnie w Vila do Bispo.

Miejscowość ta jest oddalona od Praia da Luz o zaledwie 15 km. RTP twierdzi, że śledczy posiadają “fundamentalne dowody”, by udowodnić, że Christian Brückner jest odpowiedzialny za zaginięcie Maddie.

Zwłok 3-latki szukano m.in. w studniach w Vila do Bispo, niedaleko Praia da Luz, gdzie rodzina McCannów spędzała wakacje. Obszar wskazała niemiecka prokuratura, która wspólnie ze Scotland Yardem pracuje nad sprawą.

W akcji policji uczestniczyli strażacy oraz płetwonurkowie. Jak poinformowała gazeta “Correio da Manha” jak na razie nie udało odnaleźć się szczątków dziecka.

Poszukiwania ciała Madeleine McCann wznowiono po tym, jak śledczy weszli w posiadanie “fundamentalnych dowodów” na to, że Christian Brückner odpowiada za zniknięcie dziewczynki. 43-letni Niemiec, który odsiaduje wyrok za handel narkotykami i gwałt, jest łączony także z kilkoma innymi zaginięciami m.in. dwóch niemieckich dziewczynek: 5-letniej Ingi Gehricke oraz 9-letniej Peggy Knobloch.

źródło: RTP,Fakt24

1 Komentarz

  1. Szczerze mówiąc wolę zaczekać na oficjalne potwierdzenie tych informacji ze strony przedstawicieli McCann’ów na ich oficjalnym profilu FB.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*