Półnadzy bandyci biegali z maczetami po mieście (FILM)

Grupa uzbrojonych mężczyzn  pojawiła się na ulicach Sycowa (woj. dolnośląskie). Agresywni  osobnicy gonili innych, wykrzykując obraźliwe groźby. Część napastników zdjęła koszulki, jakby szykowali się do walki, a w rękach trzymali maczety. Policja na razie nie ujawnia szczegółów zajścia, ale mieszkańcy twierdzą, że to wojna gangów.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Dolnośląskiej Komendy przy współudziale dolnośląskich kontrterrorystów, a także oleśnickich funkcjonariuszy w sprawie dotyczącej zajścia, jakie miało miejsce kilka dni temu na terenie Sycowa, prowadząc działania zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego incydentu, dotarli do jednej z podejrzewanych w tej sprawie osób i zatrzymali ją.

Zatrzymanym okazał się 31 – letni mieszkaniec woj. wielkopolskiego. Mężczyzna w obliczu zatrzymania próbował jeszcze podjąć próbę ucieczki, usiłując oddalić się przez okno budynku, jednak okazał się to bezskuteczny zabieg.

Jednym z efektów prowadzonych w tej sprawie działań jest również ujawnienie i zabezpieczenie trakcie przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny środków odurzających w postaci marihuany.

Zatrzymany okazał się osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 2 miesięcy. 31 – latek ma na swoim koncie m.in. wymuszenie rozbójnicze, posiadanie środków odurzających, uprawę marihuany, a także kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Pozostali uczestniczący bójki na terenie Sycowa nadal są poszukiwani. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób widocznych na zdjęciach, należy kierować pod numer telefonu: 47 87 265 00, 47 87 262 00 lub alarmowy 112 oraz 997. Policja zapewnia pełną anonimowość.

Zajmujący się tą sprawą policjanci zgromadzili do chwili obecnej szereg informacji, które są stale weryfikowane.

KWP Wrocław

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*