Zgwałcił 20-latkę w jej urodziny, potem udusił i wrzucił do stawu

Keeley Bunker z angielskiego Tamworth została zamordowana 19 września 2019 roku. Tego dnia 20-latka świętowała swoje urodziny. Jej ciało 20-latki znalazł tego samego dnia wujek, który wraz z innymi członkami rodziny postanowił poszukać jej, gdy nie wróciła do domu – podało BBC.

Po odkryciu zwłok policja zatrzymała dobrego przyjaciela ofiary, 20-letniego Wesley’a Streete. To on jako ostatni widział Keeley. Miał ją odprowadzić do domu. Mężczyzna początkowo przekonywał, że tak właśnie zrobił. Pogrążyły go nagrania monitoringu z parku, gdzie zdaniem policji doszło do zabójstwa. Widać na nich Keeley i Wesley’a.

– Położyłem moje ręce na jej szyi i przypadkowo ją zabiłem – powiedział Wesley Streete, oskarżony o zabójstwo 20-letniej Keeley Bunker. Młodą kobietę zamordował tuż po jej urodzinach. Została zgwałcona i uduszona, a jej zwłoki ukryto w stawie i przykryto gałęziami. Posądzany o ten czyn Wesley Streete był jej dobrym przyjacielem. W Stafford toczy się proces w tej sprawie.

Streete wielokrotnie zmieniał swoje zeznania, aż przyznał, że “umieścił ciało przyjaciółki w stawie i przykrył gałęziami”. Powiedział, że dziewczyna zmarła podczas seksu, na który wyraziła zgodę.

 – Położyłem moje ręce na jej szyi i przypadkowo ją zabiłem – wyznał, zaprzeczając przy tym, że ją zamordował. 20-latek tłumaczył, że początkowo kłamał ze strachu i wstydził się przed rodzicami. Jego zdaniem Keeley chciała uprawiać seks, flirtowała oraz “drażniła się z nim”.

Jak podaje “The Sun” w toczącym się procesie, mający trudności z pisaniem i czytaniem oskarżony, korzysta z pomocy przedstawiciela, który tłumaczy mu w prosty pytania. Ocenia także jego zdolność do rozumienia tego, co się dzieje na sali sądowej. Streete jest także oskarżone o trzy inne napaści seksualne, w tym dwa gwałty, do których doszło w przeszłości. Jedną z ofiar jest dziecko.

źródło: The Sun, BBC, Fakt24

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*