KOSZALIN: Zaginęła 25-latka w zaawansowanej ciąży

fot KMP Koszalin

Monika Hryniewicz z Koszalina ostatni raz widziana była 28 czerwca, gdy wyszła z domu na niedzielną giełdę samochodowo-towarową. Nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta jest w zaawansowanej ciąży.

Rysopis: wiek z wyglądu 25 lat, wzrost 172 cm, szczupłej budowy ciała, włosy proste, długie do bioder, ciemne, oczy niebieskie, uszy małe przylegające, nos prosty, uzębienie pełne. Kobieta jest w zaawansowanej ciąży,

Opis ubioru: niebieska tunika z rękawem 3/4 oraz białym dużym motylem, leginsy zielone, buty  typu adidasy koloru czarnego z białą podeszwą, okulary korekcyjne z białym szkłem i czarną oprawką.

 28 czerwca 2020 roku o godzinie 6.00 wyszła z miejsca zamieszkania na giełdę samochodowo-towarową przy ul. Giełdowej w Koszalinie i nie wróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej należy przekazywać do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie przy ulicy Słowackiego 11, lub telefonicznie  pod numerem 477841-543, 477841-596 lub 112.

KMP Koszalin

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*