TŁUSZCZ: Ciężko chora 12-latka uciekła z domu

Zaginęła 12-letnia Nikola Korzeniewska. Nastolatka z Jasienicy choruje na nowotwór i może potrzebować pilnej pomocy medycznej. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach.

Nikola Korzeniewska w nocy 5 na 6 sierpnia 2020 wyszła z domu tylnym wyjściem z zamiarem ucieczki i udała się w nieznanym kierunku. Z nagrań monitoringu wynika, że zaginiona Nikola Korzeniewska udała się na pobliską stację paliw, gdzie zakupiła maseczkę ochronną oraz kanapkę. Następnie poszła na stację PKP w miejscowości Tłuszcz. 12-letnia Nikola Korzeniewska do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną. Nastolatka nie posiada przy sobie telefonu komórkowego.
Nikola Korzeniewska zaginęła. 12-latka z Jasienicy choruje na nowotwór.

Zaginiona Nikola Korzeniewska choruje na nowotwór. 12-latka może potrzebować pomocy medycznej. Istnieje możliwość, że 12-letnia Nikola przebywa w Białej Podlaskiej, wcześniejszym miejscu zamieszkania.
Rysopis: włosy: długie, farbowane, rude, wygolone po lewej stronie głowy, wzrost: 174 cm, waga: 78 kg, kolor oczy: zielone (mogą wydawać się niebieskie). Znaki szczególne: asymetria twarzy (lewy policzek opuchnięty, lewa powieka nieco opadająca ze względu na nowotwór), duża blizna na wewnętrznej stronie prawej łydki.

Nikola Korzeniewska w dniu zaginięcia ubrana była w czarną bluzę z wizerunkiem Agnieszki Chylińskiej, czarne leginsy-rybaczki za kolana, buty sportowe typu adidas oraz plecak marki Street koloru fioletowo-różowy w czarne grochy.
Wszelkie informacje o zaginięciu 12-latki można kierować do Komisariatu Policji w Tłusczu tel. (29) 757 30 07 lub do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie przy ul. Wileńskiej 43a, tel. (22) 776-20-21 oraz kontaktować się z najbliższą jednostką policji za pośrednictwem telefonu alarmowego 112.
RZ

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*