GÓRA KALWARIA: Szukają 26- latka, który zaginął podczas przechodzenia przez Wisłę

Policjanci, strażacy i WOPR poszukują 26- letniego mężczyzny. Wczoraj około godziny 16.00 zniknął on nagle z oczu grupie znajomych, z którymi wspólnie przechodził przez Wisłę w okolicy Góry Kalwarii. Policjanci ponownie apelują i ostrzegają przed wchodzeniem do wody w miejscach do tego nieprzeznaczonych!

 Funkcjonariusze policji, strażacy oraz ratownicy WOPR-u poszukują 26- letniego obywatela Indii. Z policyjnych ustaleń wynika, że wczoraj mężczyzna wraz z grupą kilku znajomych wypoczywał na wiślańskiej plaży w pobliżu mostu w Górze Kalwarii. Przed godziną 16.00 postanowili oni przejść na drugi brzeg rzeki. W pewnym momencie grunt pod nogami stracił 26- latek, i natychmiast zniknął pod taflą wody.

Na miejscu bardzo szybko znaleźli się ratownicy z WOPR. Niestety nie odnaleźli oni 26- latka. W poszukiwania włączyli się policjanci z Góry Kalwarii i Piaseczna, a także kilka jednostek Straży Pożarnej z łodziami. Działania poszukiwawcze prowadzone były do późnych godzin nocnych. Dziś rano zostały one ponownie wznowione.

Policjanci po raz kolejny zwracają się z apelem o rozwagę i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa nad wodą. Miejsce, w którym grupa przechodziła przez rzekę, jest oznaczone bezwzględnym zakazem kąpieli, co równoznaczne jest z zakazem wchodzenia do wody.
KSP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*