SPRAWA MARZENY CICHOCKIEJ: Pojawiły się kolejne tropy

Trwają poszukiwania szczątków Marzeny Cichockiej prowadzone przez Fundację Na Tropie. W czwartek, 27 sierpnia ekipa fundacji wraz z funkcjonariuszami z KPP w Sochaczewie sprawdzała dwa potencjalne miejsca ukrycia zwłok 21-letniej sochaczewianki.

 Przypomnijmy, że Marzena Cichocka zaginęła 28 mają 1999 roku w Sochaczewie. Wiadomo, że w tym dniu przebywała w towarzystwie swojego chłopaka Remigiusza A. oraz  kolegi z pracy Tomasza M. Ten drugi łączony jest od początku z zaginięciem 21-latki. Jednak do dziś nie udowodniono mu, że ma jakikolwiek związek z zaginięciem Cichockiej. Tomasz M. to niebezpieczny – zwłaszcza dla kobiet – przestępca, recydywista przebywający regularnie w zakładach karnych. M. znajduje się także w rejestrze przestępców seksualnych.

Podczas kolejnych poszukiwań, które miały miejsce 27 sierpnia, przekopano koparką miejsca, które wcześniej były sprawdzane między innymi georadrem i wykazał on pewne anomalie gleby.

– Były to dwa wytyczone przed kilkunastoma dniami punkty w rejonie Młodzieszyna i Brochowa w powiecie sochaczewskim. Prace trwały ponad 5 godzin. Niestety w tych miejscach nie natrafiliśmy na nic, co miałoby związek z zaginięciem Marzeny Cichockiej – wyjaśnia Janusz Szostak, prezes Fundacji Na Tropie. Jednak jak podkreśla, fundacja nie rezygnuje z poszukiwań. Wkrótce weryfikowane będą kolejne miejsca. Jak się nieoficjalnie dowiadujemy prawdopodobnie dojdzie też do przesłuchania kluczowych świadków w tej sprawie.

– Myślę, że pomimo upływu lat ta sprawa jest do rozwiązania – twierdzi Szostak. – Co prawda nie ma zwłok, ale jest osoba, która prawdopodobnie dokonała tej zbrodni. Ostatnio pojawiają się informacje oraz  ludzie, dzięki którym być może uda się postawić zarzuty mordercy. – dodaje Janusz Szostak i apeluje. –  Jeśli wśród czytelników są ofiary Tomasza M. lub osoby mające wiedzę na temat zniknięcia Marzeny Cichockiej, to proszę je o kontakt ze mną. Zapewniam całkowitą dyskrecję – deklaruje szef Fundacji Na Tropie.

AS

Fot. Fundacja Na Tropie

Kontakt z Januszem Szostakiem: 502 226 215, fundacja@natropie.org

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*