PIŃCZÓW: Szukamy Krzysztofa Pietrasa

Komenda Powiatowa Policji w Pińczowie poszukuje zaginionego: Krzysztofa Pietras ur. 27.05.1966 roku, zamieszkałego w miejscowości Złota, pow. pińczowski. Ostatnio był widziany w dniu 26 sierpnia 2020 roku około godziny 12.30 na terenie dworca PKS w Kazimierzy Wielkiej. Od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie wiadomo gdzie się znajduje.

UWAGA: Zaginiony jest niepełnosprawny intelektualnie i schorowany, stale powinien przyjmować leki. Nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu ok. 55 – 60 lat, wzrost ok. 180 cm, sylwetka otyła, łysiejący od strony czoła, włosy krótkie, ciemne z przebłyskami siwizny, nos prosty średniej wielkości, oczy koloru brązowego, uszy duże lekko odstające, widoczne znaczne braki w uzębieniu, brak zarostu, posiadał widoczną bliznę na czole po lewej stronie, bak tatuaży.

Ubrany był: w koszulę flanelową w biało-brązową kratę, czapkę z daszkiem koloru granatowego oraz spodnie dresowe koloru granatowego.

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji mogących przyczynić się do ustalenia aktualnego miejsca pobytu zaginionego Krzysztofa Pietras, prosimy o kontakt telefoniczny z Komendą Policji w Pińczowie, nr tel. (47) 80-53-205 lub inną, najbliższą jednostką Policji: albo telefon alarmowy 112.

KWP Kielce

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*