Zwłoki zaginionego dyplomaty znaleziono p 4 miesiącach

Ciało poszukiwanego od prawie czterech miesięcy byłego brytyjskiego ambasadora w Nepalu Richarda Morrisa znaleziono w poniedziałek w lesie koło jego domu w hrabstwie Hampshire, w okolicy gdzie lubił biegać. 52-latek osierocił troje dzieci.

Dyplomata zaginął 6 maja, gdy wyszedł ze swojej posiadłości w Bentley, by pobiegać. Policja od razu po jego zaginięciu przeszukiwała tereny, gdzie lubił biegać, ale po miesiącu, gdy nie było rezultatów, ograniczono skalę akcji poszukiwawczej.

– Funkcjonariusze prowadzący dochodzenie w sprawie zniknięcia Richarda Morrisa z Bentley znaleźli dziś ciało w Alice Holt Forest. Rodzina mężczyzny została poinformowana – przekazał rzecznik policji w Hampshire.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zgonu. – Na obecnym etapie nie uważa się, by śmierć nastąpiła w podejrzanych okolicznościach – zaznaczyła policja.

52-letni Morris był w latach 2015-2019 ambasadorem w Nepalu, a krótko przed zaginięciem otrzymał nominację na ambasadora na Fidżi. Wcześniej był także konsulem generalnym w Sydney.

Morris swoją żonę Alison poznał w szkole. Parą zostali w wieku dwudziestu lat, a ślub wzięli w 1992 roku. Mają córkę i dwóch synów. 52-latek słynął ze swojego zamiłowania do biegania oraz podróży. Źródło: Daily Mail,  Fakt24

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!