WARSZAWA: Zaginęła 16-letnia Adela Barbara WÓJCIK

Policjanci z Ochoty prowadzą poszukiwania za zaginioną Adelą Barbarą Wójcik lat 16, która w dniu 1 września 2020 roku około godziny 16:00 samowolnie oddaliła się z domu rodzinnego i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną, a miejsce jej pobytu nie jest znane. Prosimy o kontakt każda osobę, która widziała zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu.

Wydział do spraw Nieletnich i Patologii Komendy Rejonowej Policji Warszawa III prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu, zaginionej Adeli Barbary Wójcik.

Rysopis: wiek z wyglądu 17 lat, wzrost około 170 cm, sylwetka szczupła, włosy ciemne proste długie za ramiona, oczy piwne, ubrana na sportowo.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Adeli Barbary Wójcik proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa III przy ul. Opaczewskiej 8, tel. 47 723 93 50, 47 723 93 51, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można również przekazywać na adres oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

KSP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*