Gwałt na plaży nudystów

Policjanci z hiszpańskiego kurortu Mazarrón w Murcji poszukują sprawcy pobicia i gwałtu 52-letniej kobiety na plaży nudystów. Mężczyzna w wieku ok. 30 lat, prawdopodobnie pochodzenia północnoafrykańskiego zaczaił się 52-latkę, kiedy ta opalała się po wzięciu kąpieli w morzu. Popchnął ją na kamienie, zadał kilka ciosów i zgwałcił. Po wszystkim ukradł 52-latce portfel i telefon komórkowy.

Przerażona kobieta krzyczała i wzywała pomocy. Na jej wołanie odpowiedziała para przechodniów, którzy podbiegli, aby sprawdzić co się stało. Widzieli na miejscu mężczyznę, który nagle poderwał się i uciekł z miejsca zdarzenia. Świadkowie wezwali służby ratunkowe i towarzyszyli rannej do ich przyjazdu. Kobieta trafiła do szpitala. Podczas przesłuchania podała policjantom rysopis gwałciciela. Mężczyzna miał na sobie czapkę, krótkie spodenki i brązową koszulkę

Do zdarzenia doszło 29 sierpnia około godziny 13. Teraz policja poinformowała o sprawie ze względu na poszukiwania sprawcy, którego dotychczas nie udało się namierzyć.

źródło: La Verdad Murcia

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*