WŁOCHY: W łóżku niepełnosprawnego dziecka znaleziono nagiego Polaka

Sąd we Włoszech skazał 39-letniego Polaka, który pod koniec 2019 roku włamał się do domu nieznanej mu rodziny we Forli i zaatakował niepełnosprawne dziecko. Rodzice chłopca znaleźli mężczyznę w jego łóżku. Miał na sobie jedynie majtki, które należały do ich syna.

Do tego zdarzenia doszło z 30 na 31 grudnia we włoskiej miejscowości Forli. 39-letni Polak został znaleziony przez rodziców chłopca w jego sypialni. Jak podała telewizja RAI niepełnosprawne dziecko – poniżej 15 roku życia – zastano w łazience. Para relacjonowała policji, że ich syn był nagi i miał zaczerwienienia na ciele.

Obcy mężczyzna, który w nieznany sposób przedostał się do mieszkania, spał w łóżku chłopca. Polak miał na sobie jedynie majtki, które należały do dziecka. Rodzina wezwała policję i 39-latka zatrzymano. Badanie wykazało, że w chwili zdarzenia mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Chłopiec trafił natomiast do szpitala. Chociaż badania nie wykazały śladów napaści seksualnej, to na pościeli i jego piżamie znaleziono ślady biologiczne należące do Polaka. Mężczyznę oskarżono o przemoc seksualną wobec dziecka. Teraz sąd wydał wyrok w tej sprawie. Polak ma spędzić w więzieniu 17 miesięcy.

źródło: RAI, Fakt24

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*