Zabił 20-latkę i uciekł z miejsca wypadku

Rafał Hejser poszukiwany przez policję. Komendant Powiatowy Policji w Złotowie wyznaczył nagrodę finansową za informacje, które pozwolą na zatrzymanie mężczyzny. 36-latek spowodował wypadek, w którym zginęła 20-letnia kobieta.

Do tragedii doszło 28 sierpnia 2020 roku. Poszukiwany Rafał Hejser spowodował wypadek drogowy, w którym zginęła 20-letnia mieszkanka powiatu złotowskiego. 32-latek zaraz po zdarzeniu zbiegł z miejsca wypadku i ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.
Rafał Hejser poszukiwany. Zabił 20-latkę i uciekł

Rafał Hejser urodził się 20 lipca 1988 roku i jest synem Huberta i Jolanty. 32-latek mieszka w gminie Zakrzewo w powiecie złotowskim. Policja w Złotowie wyznaczył nagrodę finansową za informacje, które pozwolą na zatrzymanie poszukiwanego mężczyzny.
Sprawę dotyczącą poszukiwań prowadzą policjanci Wydziały Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do zatrzymania poszukiwanego całodobowo można przekazywać pod specjalnym numerem telefonu 516-941-558 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie przy ulicy Aleja Piasta 49.

KPP Złotów

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*