Zboczeniec grasuje na Ursynowie. Masturbuje się przy dzieciach

Na warszawskim Ursynowie w ostatnich dniach dochodziło do niebezpiecznych sytuacji, o czym zaalarmują mieszkańcy. Chodzi o przypadki obnażania się i nagabywania dzieci przez nieznanych dewiantów.

O sprawie donosi „Super Express”. Do jednego ze zdarzeń miało dojść przy hali sportowej na ulicy Hawajskiej. Tam „mężczyzna z rozpiętym rozporkiem” straszył dzieci grające w piłkę. Mieszkańcy zaczęli robić mu zdjęcia i nagrywać, zboczeniec się oddalił.

„Około godz. 16 niedaleko centrum sportu i rekreacji moja córka widziała masturbującego się mężczyznę” – przyznała gazecie mieszkanka Ursynowa Aleksandra.

Sprawie przygląda się policja, jednak oficjalne zawiadomienie nie wpłynęło. „Patrole i dzielnicowi zostali poinformowani, żeby się baczniej przyglądali tej szkole i okolicom” – poinformował podkom. Robert Koniuszy z policji na Ursynowie.

„SE” donosi też, że to nie był jedyny przypadek nagabywania nieletnich tego dnia. Na jednej z ulic Kabat chłopca miał zaczepić starszy mężczyzna.

„Zaczęło się od pytania, czy chłopak chce cukierka, później padła propozycja „podwózki do sklepu”. Kiedy syn na szczęście odmówił, ten człowiek zaczął go wyzywać. Młody był na hulajnodze i dał nogę. Sprawę zgłosiliśmy na komendzie. Uważajcie na swoje dzieci!” – poinformował pan Tomasz.

źródło:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*