Porwał, maltretował i gwałcił byłą partnerkę

fot Policja

W Toruniu  rozpoczął się proces 33-letniego Adriana K. oskarżonego m.in. o zgwałcenie i usiłowanie zabójstwa swojej byłej partnerki. Mężczyzna przez ponad dobę przetrzymywał 31-latkę na terenie opuszczonego budynku, bił ją, gwałcił, przypalał papierosami oraz dźgał śrubokrętem.

8 czerwca 2019 roku do szpitala w Chełmży (woj. kujawsko-pomorskie) trafiła dotkliwie pobita kobieta. Miała m.in. połamany oczodół, poparzenia, rany cięte, obrażenia głowy, krwiaka na nerce oraz siniaki na całym ciele. Badania wykazały, że została również zgwałcona, co sama potem potwierdziła.

REPORTAŻ NA TEN TEMAT

31-latka powiedziała policjantom, że była więziona na terenie opuszczonego budynku niedaleko starego dworca PKP. 33-letni Adrian K. miał ją związać, a potem zgotować piekło. Bił ją, gwałcił, przypalał papierosami oraz dźgał śrubokrętem. Koszmar kobiety trwał ponad dobę.

Następnego dnia 31-latka wykorzystała moment nieuwagi napastnika i uciekła przez okno w piwnicy. Na zewnątrz została zauważona przez przechodnia, który udzielił jej pomocy. Jak podaje serwis ddtorun.pl. Adrian K. zaatakował kobietę, bo chciała od niego odejść.

33-latka zatrzymano i oskarżono m.in. o usiłowania zabójstwa z zamiarem bezpośrednim. Zdaniem prokuratury Adrian K, torturując kobietę, bijąc po całym ciele, ze szczególnym okrucieństwem doprowadził do obcowania płciowego. Zadał jej liczne ciosy, które spowodowały ciężki uszczerbek na zdrowiu. W toku śledztwa mężczyzna konsekwentnie nie przyznawał się do zarzucanych mu czynów, argumentując, że był z tą kobietą w związku partnerskim, a obrażenia, których doznała, wynikały m.in. z jej wcześniejszego upadku oraz warunków życia w pustostanie.

Oskarżony jest recydywistą. Spędził już 7,5 roku w więzieniu za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu skutkującego śmiercią pokrzywdzonego. Sąd zdecydował o wyłączeniu jawności postępowania.

źródło:Fakt24

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!