LEGNICA: Z miotaczem ognia w ręku napadła na sklep

Prokurator Rejonowy w Legnicy zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji wobec 29-letniej legniczanki, która wspólnie i w porozumieniu z drugą osobą dokonała dwóch rozbojów na terenie miasta.

Do pierwszego zdarzenia doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta, kiedy para przy użyciu ręcznego miotacza gazu zamknęła ekspedientkę w pomieszczeniu magazynowym i dokonała kradzieży kilkunastu paczek papierosów. Kolejna napotkana ofiara przestępczego duetu to brutalnie napadnięta 70-letnia mieszkanka Legnicy, która została dotkliwie pobita, bo nie chciała oddać swojej torebki z zawartością 600 zł oraz rzeczy osobistych.

Ponadto, jak ustalili policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczością przeciwko mieniu, sprawczyni trudniła się sprzedażą kradzionych kosmetyków. Podczas przeszukania w jej mieszkaniu ujawniono telefon komórkowy oraz artykuły drogeryjne utracone w wyniku włamania do samochodu. Zatrzymana posiadała przy sobie również środki psychotropowe w postaci dwóch tabletek ecstasy.

Prokurator Rejonowy w Legnicy zastosował wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Za popełnione przestępstwa grozi jej kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

KMP Legnica

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*