Rodzice zaginionej 17-latki usłyszeli zarzuty zabójstwa

Makabryczny finał sprawy zniknięcia nastolatki. 17-letnia Bernadette Walker z miasta Peterborough położonego w angielskim hrabstwie Cambridgeshire od 21 lipca była poszukiwana przez policję. Zaginięcie zgłosili rodzice dziewczyny. Twierdzili, że nie widzieli jej od trzech dni. Po prawie dwóch miesiącach sprawy przybrały zaskakujący obrót. Matka i ojciec dziewczyny usłyszeli zarzuty.

37-letnia Sarah Walker i 50-letni Scott Walker usłyszeli zarzuty zabójstwa 17-letniej córki – Bernadette. Oboje trafili do aresztu. Policja nie ujawnia, jakie mogły być motywy ich działania. Wiele wskazuje na to, że upozorowali zaginięcie dziewczyny, żeby zatuszować zabójstwo.

Krótko po zatrzymaniu rodziców Bernadette Walker policjanci z psami tropiącymi rozpoczęli poszukiwania ciała dziewczyny w wiosce Cowbit położonej niedaleko miasta Wisbech nad rzeką Welland.

Choć funkcjonariusze znaleźli już wystarczające dowody, żeby postawić zarzuty rodzicom 17-latki, w sprawie jest jeszcze wiele pytań bez odpowiedzi. Przedstawiciel lokalnej policji nadinspektor Jon Hutchinson przyznał, ze choć jego zespół poczynił znaczące postępy w śledztwie w ciągu ostatnich kilku dni, ciała dziewczyny nadal nie odnaleziono. Dlatego policjant zwrócił się do każdego kto może mieć informacje o tym, co się z nią stało, aby skontaktował się  policją w trybie pilnym.

BBC, Cambstimes, Fakt24

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!