REJOWIEC FABRYCZNY: Zaginął 16-letni Jakub Mielniczuk

Chełmscy policjanci poszukują zaginionego 16-letniego Jakuba Mielniczuka. Nastolatek wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu ani też nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego, bądź też znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie.

Zaginiony w dniu 15 września 2020 roku około godziny 20:30 wyszedł z miejsca zamieszkania w Rejowcu Fabrycznym i do chwili obecnej nie powrócił do domu ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 164 centymetry, szczupła budowa ciała, jasna karnacja, włosy krótkie koloru ciemny blond, bez zarostu.

Ubiór: nierozpinaną bluzę bez kaptura koloru czarnego z napisem „TIW” na przedniej części, spodenki ortalionowe w kolorze zielonym, czapka z daszkiem koloru czarnego, buty sportowe koloru niebieskiego, skarpetki typu stopki koloru białego, posiadał przy sobie saszetkę koloru czarnego noszoną na ramieniu.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. 47 813 1210 lub 112.
KMP Chełm

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*