GLIWICE: Obnażał się na ulicach przed dziećmi

Policjanci z Gliwic zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zachowania ekshibicjonistyczne w gliwickiej dzielnicy Brzezinka. Dzięki wcześniej wykonanym ustaleniom m. in. dzielnicowego, stróże prawa wytypowali, namierzyli i zatrzymali podejrzanego.

Aktualnie policjanci prowadzą czynności zmierzające do dokładnego wyjaśnienia okoliczności sprawy, oraz zbierają i analizują zgromadzony materiał dowodowy. Od tych działań zależeć będzie dalszy wynik tego postępowania.

Gliwicka policja informuje, że dzięki wcześniej wykonanym czynnościom i ustaleniom stróżów prawa, m. in. dzielnicowego, rozpoczętym od 14 sierpnia br. czyli od pierwszych zgłoszeń zaniepokojonych mieszkańców, policjanci wytypowali, namierzyli i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zachowania ekshibicjonistyczne w rejonie Brzezinki – dzielnicy Gliwic.

Trwają czynności dochodzeniowo- śledcze prowadzone przez policję i prokuraturę. Dokładnego zbadania wymaga, do jakich zachowań doszło oraz czy miały one charakter świadomie popełnianego czynu zabronionego. Sprawa należy do delikatnych, konieczne jest tu przeprowadzenie m. in. czynności procesowych z udziałem dzieci. Aktualnie policjanci prowadzą czynności zmierzające od dokładnego wyjaśnienia okoliczności sprawy. Dla dobra prowadzonego postępowania, do czasu merytorycznej oceny zebranego materiału dowodowego, gliwicka policja nie będzie udzielała w sprawie szczegółowych informacji.
KMP Gliwice

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*