Umówił się na seks z 27-latką. Jego ciało pocięto na 11 kawałków

Umówił się na seks – randkę  z  27-latką, którą poznał przez aplikację Tinder. Nie przypuszczał, że będzie to ostatnia randka w jego życiu.

32-letni Rinaldi Harley Wismanu zaginął w tajemniczych okolicznościach 9 września. Po kilkunastu dniach policyjnych poszukiwań na jaw wyszła przerażająca prawda o brutalnym zabójstwie. Krótko przed śmiercią mężczyzna umówił się na randkę z 27-latką poznaną przez aplikację Tinder. Para spotkała się jednym z mieszkań w Dżakarcie – stolicy Indonezji, żeby uprawiać seks.

W czasie schadzki w łazience ukrywał się chłopak 27-latki. W pewnym momencie wyskoczył znienacka z cegłą w ręku i uderzył Rinaldiego trzy razy w głowę. Następnie sięgnął po nóż i zadał mu siedem ciosów. Para, która doskonale zaplanowała zbrodnię, zaopatrzyła się także w piłę i maczetę, których użyła do pokrojenia ciała na 11 kawałków. Szczątki zostały zapakowane do foliowych worków, a następnie upchnięte w dwóch torbach i plecaku. Po wszystkim 27-latka i jej chłopak wynajęli samochód i wywieźli nim zwłoki do jednego z wieżowców. Ukryli je na 16. piętrze.

Zbrodnia prawie doskonała wyszła na jaw, kiedy policjanci prześledzili dane z karty kredytowej zmarłego 32-latka. Sprawdzili miejsca, w których dokonano zakupów po jego zaginięciu i w ten sposób namierzono sprawców. Para wydała z jego konta równowartość ponad 24 tys. złotych. Za te pieniądze zwyrodnialcy kupili m.in. motocykl i złotą biżuterię. Część pieniędzy została wydana także na wynajęcie domu, przy którym para planowała pochować 32-latka.

Podczas pościgu policjanci postrzelili jedną z osób w obie nogi. Media nie ujawniają, czy była to 27-latka, czy jej chłopak. Oboje trafili właśnie do aresztu. Grozi im kara śmierci.

 źródło:The Sun, Fakt24

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!