Zamierzał porwać 13-latkę, zgwałcić, zabić i zjeść

Kanibal i pedofil z Joaquin w Teksasie, który planował zabić, zgwałcić i pożreć 13-letnią dziewczynkę, na  40 lat trafił za karty. Po zwolnieniu z więzienia, jeśli przeżyje,  będzie nadal nadzorowany.

Alexander Barter (23 l.) w październiku 2018 roku w niekontrolowanej sieci internetowej Darknet napisał, że chciałby spróbować nekrofilii i kanibalizmu. Potem wystawił ogłoszenie: „Jeśli chcesz, żebym cię zabił, jesteś w Stanach Zjednoczonych (najlepiej na południu) i możesz podróżować samochodem, skontaktuj się ze mną”

To ogłoszenie zwróciło uwagę jednego z agentów federalnych, którzy przeglądają najciemniejsze zakamarki internetu. Odpowiedział na ogłoszenie podając się za ojca 13-latki, chętnego do wzięcia udziału w przerażającym przedsięwzięciu.

Początkujący kanibal  wyraził chęć zabicia, zgwałcenia i zjedzenia nieistniejącej dziewczynki. Dbał o szczegóły, dając tajnemu agentowi instrukcje dotyczące podróży z Florydy do hrabstwa Shelby w Teksasie. Niedoszły kanibal poinstruował także  „tatę”, jak zmusić dziewczynkę, którą zamierzał zjeść, do podróży do Teksasu i jak ostatecznie ukryć swoją zbrodnię – informuje portal se.pl.

Ostatecznie Barter zjawił się na miejscu spotkania, zaopatrzony w przyprawy i kuchenne sprzęty, jakie, jak uważał, miały mu pomóc w obrzydliwym akcie kulinarnym. Został zatrzymany i aresztowany.

Poza innymi oskarżeniami zwyrodnialec odsiedzi również wyrok za udostępnianie dziecięcej pornografii.

źródło:se.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*