Przez wiele lat gwałcili kuzynkę, aż 13-latka zaszła w ciążę

Dwaj bracia Amisze z Seymour w stanie Missouri zostali oskarżeni o molestowanie seksualne swojej 13-letniej kuzynki. Sprawa wyszła na jaw, gdy dziewczynka zaszła w ciążę i udała się do lekarza. Przyznała, że bracia wykorzystywali ją seksualnie przez wiele lat. Oprawcy nastolatki zostali skazani na 15 lat więzienia, jednak za kraty nie trafili. Według prokuratora w więzieniu “zostaliby zjedzeni żywcem”.

22-letni Aaron C.M. Schwartz i Petie C.M. Schwartz oraz ich dwaj młodsi bracia – którzy nie zostali oskarżeni ze względu na swój wiek – wielokrotnie molestowali seksualnie swoją 13-letnią krewną – donosi Metro.

Dziewczynka zaszła w ciążę, lecz na razie nie wiadomo, który z braci jest ojcem jej dziecka. Sprawa wyszła na jaw, gdy nastolatka w związku ze swoim stanem udała się do lekarza. Ten zgłosił sprawę policji. Podczas przesłuchania 13-latka wyznała funkcjonariuszom, że była maltretowana przez wszystkich czterech braci. Z doniesień lokalnej prasy wynika, że niedawno urodziła dziecko.

Obaj mężczyźni przyznali się do winy. Każdy z nich został skazany na 15 lat więzienia. Sąd zawiesił im jednak karę z obawy o ich bezpieczeństwo za kratami. Prokurator hrabstwa Webster, Ben Berkstresser, powiedział, że zdaje sobie sprawę, że wyrok wywołały oburzenie wśród lokalnej społeczności. Przyznał jednak, że mężczyźni “zostaliby zjedzeni żywcem w systemie więziennictwa stanowego”.

– Wcześniej byłem bardzo surowy wobec Amiszów, kiedy oskarżano ich o przestępstwa tego rodzaju… W tym przypadku ci dwaj chłopcy są bardzo niedojrzali w stosunku do ich wieku. Jeśli chodzi o dojrzałość, są znacznie młodsi niż ich wiek – powiedział prokurator w rozmowie z amerykańskimi mediami.

Obaj mężczyźni zostali wpisani do rejestru przestępców seksualnych stanu Missouri i jeśli w ciągu najbliższych 12 miesięcy nie ukończą programu leczenia, zostaną wysłani do więzienia.

Bracia muszą również odbyć 100 godzin pracy społecznej i zapłacić 250 USD (około 1 tys. zł) na rzecz funduszu organów ścigania. Każdy z nich musi też napisać list z przeprosinami do lokalnej społeczności Amiszów w Seymour.

Z ostatnich doniesień medialnych wynika, że prokurator okręgowy Webster, Ben Berkstresser, zwrócił się w czwartek do sędziego z prośbą o cofnięcie zawieszenia kary braciom C.M. Schwartz. Według niego obaj mężczyźni naruszyli ich pięcioletni okres próbny „kontaktując się z ofiarą przestępstwa, po podpisaniu umowy o nadzorze nad przestępcami seksualnymi, która zabrania kontaktu z ofiarą”.

Źródło: The Mirror, Fakta24

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*