Monitoring na parkingu nagrał gwałt i zabójstwo 23-latki

23-letnia Kaitlyn Barron została zgwałcona i zamordowana na parkingu w Salt Lake City. Ofiara i jej oprawca zostali nagrani przez kamery monitoringu. Kobieta w ostatnich chwilach życia błagała napastnika, żeby nie robił jej krzywdy.

28 września policja z Salt Lake City otrzymała zgłoszenie o roznegliżowanych zwłokach kobiety znalezionych na tyłach jednego z parkingów.

Jak się okazało była to 23-letnia Kaitlyn Barron. Według policji kobieta została zamordowana, a przed śmiercią prawdopodobnie padła ofiarą gwałtu.

Poszukując sprawcy przestępstwa policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu. Okazało się, że zarejestrowały one 23-latkę idącą w stronę parkingu. Towarzyszył jej mężczyzna niosący deskorolkę. Po chwili para zniknęła z pola widzenia kamery, jednak na nagraniu słychać krzyki zamordowanej kobiety – poinformował “The Salt Lake Tribune”.

-Proszę, nie rób mi krzywdy, proszę, nie gwałć mnie! – błagała 23-latka. Na nagraniu słychać również dźwięk uderzenia. Według policji były to odgłosy kamienia znalezionego na miejscu zbrodni, którego sprawca użył do zamordowania kobiety.

Później nastąpiła cisza. Po kilkunastu minutach na wideo znów pojawia się mężczyzna z deskorolką, tym razem wychodzi z parkingu, ale jest już sam. Prosto z miejsca zbrodni poszedł do ośrodka dla bezdomnych.

Dzięki nagraniom udało się ustalić podejrzanego o dokonanie zbrodni. Okazał się nim 22-letni Jovanie Silva. Mężczyzna został zatrzymany w sobotę. Miejscowe media podają, że znaleziono przy nim zakrwawioną bieliznę.

22-latek trafił do aresztu, został oskarżony o morderstwo. Odmówił składania wyjaśnień. Jak poinformowano, nie wiadomo czy kobieta i jej oprawca znali się wcześniej.

źródło: polsatnews.pl, The Salt Lake Tribune

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*