Morderca żony odnaleziony przez policję

Policja poinformowała o znalezieniu ciała Janusza F. Mężczyzna był poszukiwany przez mundurowych. Podejrzewano go o zabicie i upozorowanie samobójstwa jego żony Beaty.

Okazało się, że mężczyzna nie żyje, a policja odnalazła jego ciało w sobotę wieczorem. Poszukiwany był podejrzany o zamordowanie swojej żony Beaty. Do zdarzenia doszło 30 września w miejscowości Brzozowo. Podejrzany miał zabić ofiarę i upozorować jej samobójstwo. Dopiero sekcja zwłok wykazała, że kobieta nie odebrała sobie życia sama.

Mężczyzna zniknął od razu po śmierci Beaty F. Stał się głównym podejrzanym zabójstwa. Ślad za Januszem F. urwał się w miejscowości Jeże. To tam mundurowi odnaleźli samochód i telefon, które porzucił. Na razie policja nie podała przyczyny śmierci mężczyzny.

Janusz F. był znanym awanturnikiem we wsi Brzozowo. Zeznania sąsiadów i okolicznych mieszkańców utwierdziły policjantów w tym, że to właśnie on mógł zamordować Beatę F. Kobieta była przez niego wielokrotnie bita i poniżana. W trakcie jednego z takich incydentów jej życie ratowali ratownicy z lotniczego pogotowia. Z powodu burd we wsi wielokrotnie interweniowała policja

żródło:  o2pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*