Zbrodnicza para pocięła ciało 24-latki na 14 kawałków

Miesiąc po zaginięciu Sydney Loofe, 24-latki z USA znaleziono jej poćwiartowane ciało w workach na śmieci. Kobietę zamordował mężczyzna poznany na Tinderze i jego dziewczyna. Sąd właśnie wydał wyrok.

Okrutnym morderstwem 24-letniej Sydney Loofe z Lincoln, w stanie Nebraska żyła cała Ameryka. Kobieta w listopadzie 2017 r. umówiła się przez aplikację randkową na spotkanie z nowo poznanym mężczyzną. Jej pocięte na 14 kawałków ciało, schowane do worków na śmieci odnaleziono miesiąc po zaginięciu. Jak podawały lokalne media zwłoki kobiety znaleziono na polu w Omaha w stanie Nebraska.

O zamordowanie Sydney Loofe oskarżono 54-letniego Aubreya Traila, z którym 24-latka umówiła się na randkę oraz jego dziewczynę, 26-letnią Bailey Boswell. W sądzie wyszło na jaw, że ofiara miała na ciele liczne obrażenia wskazujące na to, że walczyła o życie. Adwokaci pary argumentowali, że to skutek brutalnego seksu, na który 24-latka wyraziła zgodę. Sąd nie uwierzył jednak w te tłumaczenia.

Aubrey Trail został skazany na dożywocie w lipcu 2019 roku. Obrona Boswell argumentowała, że 26-latka ​​został zmuszona przez swojego chłopaka do zabicia kobiety i rozczłonkowania jej ciała, ale prokuratorzy uznali, że Bailey Boswell dobrowolnie działała razem z partnerem.

14 października po kilku godzinach narad przysięgli uznali Bailey Boswell winną wszystkich zarzutów związanych ze śmiercią Sydney. Boswell grozi kara śmierci. Dokładny wyrok zostanie ogłoszony niebawem.

Źródło: o2pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*