WARSZAWA: Poszukiwana za oszustwa schowała się w wersalce

fot. symboliczne Policja

Bielańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję wspólnie z funkcjonariuszami z wydziału kryminalnego zatrzymali 30-letnią mieszkankę dzielnicy, podejrzaną o oszustwa na portalach aukcyjnych oraz poszukiwaną trzema nakazami doprowadzenia i listem gończym za popełnione przestępstwa. Funkcjonariusze znaleźli kobietę w wersalce, w pojemniku na pościel.

Policjanci od dłuższego czasu próbowali namierzyć 30-latkę podejrzaną o oszustwa. Kobieta na portalu aukcyjnym wystawiała do sprzedaży artykuły dziecięce, którymi nie dysponowała, a zamieszczane przez nią zdjęcia towarów pochodziły z innych stron internetowych. W efekcie prowadzonej od dłuższego czasu nielegalnej działalności, była także poszukiwana listem gończym oraz trzema nakazami doprowadzenia do zakładu karnego.

Funkcjonariusze po uzyskaniu informacji, że 30-latka przebywa w jednym z mieszkań na osiedlu Słodowiec, pojechali pod wytypowany adres. Poszukiwaną znaleźli w wersalce, w pojemniku na pościel. Policjanci zatrzymali kobietę i przewieźli do komendy na Żeromskiego.

Na miejscu zatrzymana usłyszała trzy zarzuty za doprowadzenie pokrzywdzonych do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, za co grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności. Po czynnościach została przetransportowana do zakładu karnego, gdzie spędzi 2 lata.

KSP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*