KŁOBUCK: Pijany kierowca audi zderzył się z pijanym kierowcą audi

fot.klobucka.pl

Pijany kierowca audi, doprowadził do zderzenia z  autem tej samej marki kierowanym przez innego pijanego kierowcę. Co więcej, obaj kierujący nie posiadali prawa jazdy. Mężczyźni muszą liczyć się z zarzutami karnymi. Grozi im nawet kilkuletni pobyt w więzieniu.

W Przystajni, pijany kierujący audi, doprowadził do zderzenia z…innym pijanym kierującym audi. 26-latek wyjeżdżając autem z posesji i włączając się do ruchu, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 28-latkowi jadącemu ul. Częstochowską. Co więcej, obaj kierowcy nie posiadali uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz nieodpowiedzialni mężczyźni muszą liczyć się z zarzutami karnymi. Grozi nawet kilkuletni pobyt w więzieniu.

Oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w miejscowości Przystajń na ulicy Częstochowskiej. Z przekazanych informacji wynikało, że kierowca osobowego audi, który wyjeżdżał z posesji i włączał się do ruchu, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z jadącym ulicą Częstochowską kierowcą innego osobowego audi.

Policjanci, którzy pojechali na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że kierowca audi, który doprowadził do zderzenia, to 26-letni mieszkaniec gminy Przystajń, który miał w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu. Natomiast drugim audi poruszał się 28-letni mieszkaniec gminy Panki, który również był nietrzeźwy – miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Co więcej, w trakcie policyjnego sprawdzenia wyszło na jaw, że obaj mężczyźni tnie posiadają uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

26-latek z obrażeniami ciała został zabrany do częstochowskiego szpitala.

Aktualnie sprawą zajmują się kryminalni z komisariatu w Krzepicach. Nieodpowiedzialni mężczyźni muszą liczyć się zarzutami karnymi. Za czyny, których się dopuścili grozi m.in. wysoka grzywna, wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a nawet kilkuletni pobyt w więzieniu.
KWP Katowice

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*