16-latek poszedł do sadu na jabłka. Został zastrzelony

W Kluczkowicach (woj. lubelskie) został zastrzelony 16-letni obywatel Kazachstanu. Nastolatek wybrał się nocą do sadu, gdy nagle nieznany sprawca do niego strzeli.  Do tragedii doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Kluczkowice (powiat opolski).  Strzał padł z okna samochodu.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie Agnieszka Kępka informuje, że 16-letni chłopak w towarzystwie znajomych udał się do sadu w tej miejscowości, by nazbierać jabłek. Wtedy padł strzał. Chłopak zmarł mimo prowadzonej na miejscu reanimacji.

Policjanci przez całą noc z niedzieli na poniedziałek zabezpieczali na miejscu tragedii ślady. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że strzał padł z samochodu, który zatrzymał się na drodze nieopodal sadu.

Jutro w Zakładzie Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok nastolatka.

16-letni chłopak zastrzelony podczas zbierania jabłek w Kluczkowicach. Chłopak przyjechał do Polski z Kazachstanu na wymianę młodzieży

Zastrzelony 16-latek przyjechał do Polski kilka tygodni temu na wymianę młodzieży. Mieszkał w internacie przy Zespole Szkół w Kluczkowicach.

źródło:gazeta.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*