WYSZKÓW: Chciał uwieść mężatkę. Ucieczkę przed jej mężem 21-latek zakończył w celi

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi gminy Wyszków, który posiadał w samochodzie marihuanę. Mężczyzna szukał pomocy w Komendzie Powiatowej Policji w Wyszkowie, po tym jak spotkał na ulicy męża kobiety do której wysyłał dwuznaczne sms-y. W trakcie ucieczki spowodował kolizję drogową. Dzień 21-letniego wyszkowianina zakończył się w policyjnej celi.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie, każdego dnia przeprowadzają kilkadziesiąt interwencji pomagając obywatelom. Do nietypowego i niecodziennego przebiegu jednej z nich doszło minionej niedzieli. Po południu do komendy wbiegł mężczyzna który oświadczył, że pilnie potrzebuje pomocy, ponieważ goni go 3 mężczyzn.

Dla oficera dyżurnego sytuacja od razu wydała się podejrzana. Po chwili do budynku komendy weszło trzech mężczyzn. W trakcie wyjaśniania sytuacji okazało się, że 21-letni wyszkowianin kilka dni wcześniej wysyłał dwuznaczne sms do żony jednego z goniących mężczyzn. W chwili, gdy chcieli z nim porozmawiać, ten zauważył męża kobiety i zaczął szybko oddalać się swoim samochodem. W trakcie ucieczki spowodował kolizję drogową uderzając w ich bmw, a swój pojazd zaparkował przed budynkiem komendy.

Zachowanie 21-latka dla mundurowych było podejrzane. Zapytany o zażywanie środków odurzających oświadczył, że kilka godzin wcześniej zapalił marihuanę. Kryminalni sprawdzili samochód mężczyzny, w którym znaleźli i zabezpieczyli narkotyki. Wyszkowianin został osadzony w policyjnym areszcie. Zebrany na tę chwilę materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat więzienia. 21-latek może również spodziewać się odpowiedzialności za kierowanie samochodem pod wpływem narkotyków oraz spowodowanie kolizji drogowej.

KWP Radom

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*