NOWA SÓL: Zaginęła Stanisława Pałko

We wtorek, 10 listopada ok godziny 17:30 Stanisława Pałko (79 lat) wyszła z mieszkania swojej córki zamieszkałej w miejscowości Zakęcie (gmina Otyń) w powiecie nowosolskim i miała udać się do swojego domu oddalonego ok 30 m. Jednak do miejsca zamieszkania nie dotarła.

Policjanci z Nowej Soli prowadzą poszukiwania zaginionej 79-letniej Stanisławy Pałko z miejscowości Zakęcie położonej w gminie Otyń w powiecie nowosolskim. Kobieta zaginęła we wtorek (10 listopada). Około godziny 17:30 wyszła od swojej córki zamieszkałej w Zakęciu i miała udać się do swojego domu oddalonego ok 30 m. Jednak do miejsca zamieszkania nie dotarła.

 

Stanisława Pałko ma 160 cm wzrostu, oczy koloru szarego, jest szczupłej budowy ciała, włosy krótkie koloru kasztanowego z siwymi odrostami. W chwili zaginięcia miała na sobie fioletowy sweter z beżowymi wstawkami, jasne beżowe spodnie, na nogach miała kapcie. Kobieta kuleje. Osoby, które widziały Stanisławę Pałko lub wiedzą gdzie się znajduje proszone są o kontakt z Policją pod numerem 112.

KPP w Nowej Soli

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*