79-latki szukano 11 dni. Ciało znaleziono 3 kilometry od domu

Tragiczny finał poszukiwań Stanisławy P. mieszkanki Nowej Soli w woj. lubuskim. Kobieta miała do przejścia do domu kilkadziesiąt metrów po odwiedzinach mieszkającej w pobliżu córki. Jej ciało znaleziono po 11 dniach.

Rodzina zgłosiła zaginięcie 79-latki z Nowej Soli 10 listopada. Tego dnia kobieta wyszła po odwiedzinach u córki w kapciach, a od domu dzieliło ją tylko 30 metrów. Kiedy okazało się, że tam nie dotarła, zawiadomiono służby i ruszyły poszukiwania.

Policjanci w przeczesywaniu pobliskich terenów wykorzystywali psy tropiące. Podczas 11 dni sprawdzano okolice kolejnych miejscowości. W akcji brali udział policjanci z Nowej Soli, Międzyrzecza i Gorzowa Wielkopolskiego oraz strażacy.

– W sobotę funkcjonariusze znaleźli zwłoki kobiety w trudno dostępnym miejscu w pobliżu rzeki Ochli – powiedziała w rozmowie z TVN24 mł. asp. Renata Dąbrowicz-Kozłowska z nowosolskiej policji.

Rzeczniczka komendy policji w Nowej Soli poinformowała, że ciało 79-latki odnaleziono około trzech kilometrów od miejsca, gdzie mieszkała.

Okoliczności zaginięcia i śmierci kobiety nie są znane. Postępowanie w tej sprawie wszczęła nowosolska prokuratura.

Źródło: TVN24, wp.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*