Dorota wskazała swoich morderców (WIDEO)

Seans hipnotyczny przeprowadzony 9 stycznia 2021 roku przez Małgorzatę Gaś – medium i hipnoterapeutkę, dostarczył nowych, szokujących informacji na temat zaginionej cztery lata temu Doroty Gałuszka -Granieczny.

 Przeprowadzony dla Fundacji Na Tropie seans wskazał na morderców młodej kobiety, motyw zbrodni, jej okoliczności oraz miejsce ukrycia ciała.

Dorota Gałuszka-Granieczny zaginęła późnym wieczorem 18 października 2016 roku w niemieckim  Selfkant-Süsterseel, gdzie mieszkała wraz z rodziną. Zniknęła w kilka dni po swoich 29 urodzinach. W tym czasie dojrzewała w niej  decyzji o rozstaniu z mężem Manfredem, z którym nie układało jej się w małżeństwie. Nie był to udany związek. Nie bez znaczenia był zapewne fakt, że Dorota wyszła za maż mając zaledwie 17 lat. Starszy mąż od początku starał się ją zdominować.

Prawdomównie w tym związku trzymało ją dziecko. Tymczasem kobieta zniknęła zostawiając syna Konrada, który był dla niej najważniejszy w życiu.

– Córka  z własnej woli nie zostawiłaby Konradka  – przekonuje Barbara Gałuszka, matka zaginionej kobiety. Rodzina Doroty jest przekonana, że związek z jej zaginięciem miał mąż 29-latki: – On  ma dominujący, porywczy charakter. Córka wcześniej uciekła od niego z synem Konradem do nas, do Polski. Wyprowadziła się w 2009 roku, mimo że była wtedy w ciąży. Całą ciążę mieszkała u mnie – przypomina Barbara Gałuszka. – Manfred wydzwaniał, namawiał ją żebym wróciła. W  końcu Dorotka uległa i powiedziała, że da mu jeszcze szansę. Pojechała z powrotem do Niemiec. Ale to nie był człowiek do życia.  W Niemczech urodzi się Wiktorek, jednak zmarł w wieku 7 miesięcy. Ponoć była to śmierć łóżeczkowa, ale on na nic nie chorował, był taki radosny – pani Barbarze łamie się głos.

Sekcja zwłok wykazała, że chłopiec się udusił. Czy na pewno była to śmierć łóżeczkowa? Nawet niemiecka policja miał co do tego wątpliwości.

 Dorota zaginęła w październiku, kilka dni po swoich urodzinach  Bardzo bym chciała, żeby kiedyś usiadła z nami. Z jednej strony chcemy w to wierzyć, że ona gdzieś żyje. Ale z drugiej strony, minęły już 4 lata i żadnej wieści od niej nie ma. Na pewno, gdyby żyła, to odezwałaby się do nas – zauważa Barbara Gałuszka.

29-latka zniknęła zostawiając w domu telefon oraz okulary, z którymi  nigdy się nie rozstawała. Wątpliwości budziło wiele innych szczegółów oraz zeznań, z którymi miałem okazję się zapoznać. Brak ich spójności rzuca się w oczy.

 Jednak zdaniem niemieckiej policji, to za mało aby komukolwiek postawić zarzut zabójstwa.

– Myślę, że gdyby sprawa była prowadzona w Polsce, to wyglądałby inaczej– mówi  Magda Gałuszka, siostra zaginionej kobiety. – Jednak zgłoszenie o zaginięciu Doroty złożyliśmy w Niemczech, i to niewątpliwie ma wpływ na śledztwo.

Od kilku tygodni, na prośbę rodziny zaginionej  Doroty, prowadzę swoje śledztwo, którego ustalenia nie pozostawiają wątpliwości, że 29-latka został zamordowana. Wskazuje na to lektura akt, ale także informacje dotyczące życia Doroty Gałuszka-Granieczny, których na razie nie będę rozwijać.

Skupię się na sesji hipnotycznej, która miał miejsce 9 stycznia 2021 roku we Wrocławiu. W trakcie tego wydarzenia Małgorzata Gaś łączyła  się z Dorotą poprzez jej mamę i siostrę. W seansie uczestniczyła także Aldona Błaszczyk-Szostak.

 Ponad trzygodzinny przekaz został w całości zarejestrowany na wideo. To wstrząsający przekaz, zwłaszcza opis samej zbrodni, który został przekazany w bardzo realistyczny sposób, ze wszystkimi szczegółami. Dorota przekazała, kto brał udział w jej zabójstwie oraz kto jeszcze wie o tej zbrodni. Poznaliśmy wydarzenia, które poprzedziły zabójstwo, a także jego motyw. Bardzo szczegółowo zostało opisane miejsce zbrodni a także miejsce ukrycia ciała.  Dorota wskazała, gdzie ją przewieziono i zakopano prawdopodobnie jeszcze żywą. Zamordowana 29-latka podała nam nazwę miejscowość i konkretny adres.  To miejsce będzie sprawdzone. Naszymi ustaleniami chcemy zainteresować także niemiecką policję.

Janusz Szostak

fot. Janusz Szostak

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*