Patrycja P. z Bytomia nie żyje. Tragiczny finał poszukiwań 13-letniej dziewczynki

Patrycja P. z Bytomia nie żyje. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich poszukiwali zaginionej 13-letniej dziewczynki, która była ostatni raz widziana we wtorek, 12 stycznia, na ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich. Od tego czasu zaginiona nie nawiązała kontaktu z rodziną. Niestety, okazało się że 13-latka nie żyje. Odnaleziono jej ciało.

Jak ustalili policjanci wczoraj, 12 stycznia około godziny 18:00 po kłótni ze znajomym 13-latka pobiegła w kierunku ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich.

Dziś przed godziną 18:00 pojawiła się informacja o tragicznym finale poszukiwań dziewczynki. – Zaginiona we wtorek 13-letnia Patrycja z Bytomia nie żyje. W środę odnaleziono jej ciało na terenie nieużytków w Piekarach Śląskich – podała policja. Według nieoficjalnych informacji nastolatka została zamordowana.
Według  ustaleń reporterów RMF FM, dziewczyna miała liczne rany kłute szyi i klatki piersiowej.  A  miejsce, w którym znajdowało się ciało, wskazał 15-letni znajomy nastolatki, który wczoraj był z nią w tej okolicy.

Początkowo chłopak powiedział policjantom, że doszło tam do awantury z nieznanym mężczyzną, w czasie której on sam miał uciec, zostawiając Patrycję. W końcu jednak przyznał się, że zabił dziewczynę, ponieważ była z nim w ciąży. Chłopak  został zatrzymany.

eps

11 Komentarzy

  1. Boże jedyny. Aż mi ciary po plecach przeszły. Prxeciez to jeszcze dziecko. Dopiero zaczęła żyć a już jej życie odebrano. Aż serce krwawi

  2. To wina ko kościoła i jego nauczania, braku w szkole wychowania seksualnego wtedy wiedzieli by chociaż co to są prezerwatywy i dziewczynka by żyła

  3. Palnij się w głowę.. Młody chłopak zabił drugiego człowieka, a Ty coś o kościele. Tu nie w ciąży problem, tylko w nim…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*