Udusił żonę na oczach 3-letniej córeczki

fot. Facebook

30-letni Łukasz S. udusił swoją 34-letnią  żonę Ludmiłę, pochodząca z Ukrainy. świadkiem zbrodni była prawdopodobnie  3-letnia córeczka pary. Morderca  przyznał się  do popełnienia zbrodni. Tłumaczył, że puściły mu nerwy.

Do tragedii doszło w piątek  8 stycznia, w kamienicy w Sokołowie Podlaskim, gdzie kobieta Ludmiła wraz z córeczką wprowadziły się niedawno. Szukała tu  schronienia przed psychopatycznym mężem.  Z którym nie miała z nim łatwego życia. Mąż znęcał się nad nią , wyzwał i okradał.

W końcu kobieta miała dość, zażądała rozwodu i razem z trzyletnią córeczką przeprowadziła się do Sokołowa. Łukasz nie chciał się z tym pogodzić. Nachodził żonę i nękał ją telefonami. Para często się kłóciła, aż w końcu doszło do tragedii. Podczas jednej ze sprzeczek w mężczyźnie obudziła się bestia. Chwycił żonę mocno za szyję i zacisnął ręce. Dusił, aż wydała ostatnie tchnienie. Ciało Ludmiły znaleźli sąsiedzi – informuje Fakt24.

Mężczyzna został  przesłuchany jako świadek i wówczas przyznał się do popełnienia zbrodni. Tłumaczył, że podczas kłótni stracił panowanie nad sobą.  Teraz grozi mu nawet dożywocie.  Jak poinformowała prokuratura  Motywem zbrodni były nieporozumienia między małżonkami i kłopoty rodzinne. Decyzją sądu Łukasz S. trafił na 3 miesiące do aresztu.

Nie wiadomo co teraz stanie się z córeczką zamordowanej kobiety.

źródło:Fakt24

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*